Prodej rodinné restaurace na Broumovsku – PRODÁNO!

Komplexní poradenství v oblasti financí

Created with Sketch.

Prodej rodinné restaurace na Broumovsku – PRODÁNO!

Dnes Vám nabízíme nemovitost v malebném Broumovsku v obci Hejtmánkovice, mezi městy Broumov a Meziměstí. Jedná se o rodinnou restauraci, kde historie sahá až do roku 1854. Od tohoto roku je v provozu jako hospůdka, později restaurace, která byla uzavřena krátce pouze v roce 1990 a od tohoto roku je nepřetržitě v provozu.

Dispozičně se skládá z vybavené kuchyně, skladovacími prostory, výčepem, salónkem a kulturním sálem s předsálím. Je částečně podsklepená a součástí jsou v prvním podlaží i dvě místnosti vhodné k vybudování ubytování pro provozující či hosty. Podkrovní ubytování lze vybudovat po celé délce objektu a nabízí se tak obrovská kapacita lůžek, kterých je díky stoupající atraktivitě u turistů na Broumovsku stále nedostatek.

Určitě obrovským plusem je, že součástí je i parkoviště pro hosty, a další pozemek, který může sloužit jako stavební parcela!! K vzhledem zápisu na katastru jako Objekt k bydlení (vzhledem k historii, kdy bylo zcela normální, že provozující v objektu i bydleli a že provoz prakticky funguje bez přerušení, kde se nemovitost a řemeslo předávala z generace na generaci), lze za jistých podmínek objekt financovat běžným hypotečním úvěrem či úvěrem na bydlení.

Nemovitost je z části napojena na veřejnou kanalizaci a k dispozici je i HUP.

Součástí prodeje je i právní dokumentace (kupní smlouvy, návrhy na vklad,…), popřípadě Vám zajistíme i financování. Více informací naleznete ve video prohlídce, popřípadě Vám Vaše dotazy zodpovíme na telefonním čísle 739 372 385 (Petr Bůna ml.) či při osobní prohlídce.